Progresívci a liberáli, mali ste všetko

PROGRESÍVCI A LIBERÁLI, MALI STE VŠETKO

Progresívne Slovensko po prehratých parlamentných voľbách oblepilo celé Slovensko billboardami so sloganom „NEMÔŽU MAŤ VŠETKO.“

Milí progresívci a progresívkyne, liberáli a liberálky, poviem vám k tomu len jediné: TO VY STE MALI VŠETKO!

Mali ste prezidentku, ústavnú väčšinu v parlamente, predsedu úradníckej vlády, Špecializovaný trestný súd, ovládli ste Národnú kriminálnu agentúru, získali ste aj post podpredsedu Európskeho parlamentu. Ba čo viac, mali ste aj médiá, ktoré vás nekriticky chválili a chyby prehliadali.

Výsledok? Zadlžené, rozvrátené a polarizované Slovensko. Slovensko, kde je nahlasovanie bômb v školách už pomaly dennou rutinou. Slovensko, kde za pôsobenia tzv. „demokratickej vlády“ zavraždili dvoch ľudí s inou orientáciou. Doráňané Slovensko, ktoré zažilo politicky motivovaný atentát na premiéra demokraticky zvolenej vlády, ktorý len o vlások unikol smrti.

Aj toto je dôsledkom toho, že v tomto štáte ste mali všetko.

🇪🇺 Preto nie je jedno, koľko zástupcov bude mať v Europarlamente Progresívne Slovensko, liberálna Saska, konzervatívne KDH alebo Matovičovci.

Do europarlamentu kandidujem, aby som presadzoval potreby pracujúcich ľudí, ľudí odkázaných na pomoc spoločnosti, detí a seniorov, posilnenie sociálnej ekonomiky, ktorá slúži celej spoločnosti a predovšetkým mier.

Čo chcú v europarlamente presadzovať strany slovenskej opozície, je, myslím, jasné každému. Skúseností máme s nimi viac ako dosť.

Progresívci a liberáli mali všetko a pre Slovensko sa to skončilo katastrofálne. Nedovoľme im zrealizovať ich plán a škodiť ľuďom na Slovensku cez Brusel.

Nedajme sa 8. júna prehlasovať a poďte voliť HLAS – sociálna demokracia. Budeme Vašim hlasom v Bruseli, lebo aj tam, aj vo voľbách záleží na každom jednom hlase.

Ďakujem za Vašu podporu.